Setkání žen v kruhu - Téma: Zdroje

Termín konání: 15. 11. 2023 18:00-20:30

Co jsou mé zdroje?

  • Jaká místa, činnosti mě nabíjejí/uklidňují? Jak často čerpám jen pro sebe u těchto životodárných studánek?
  • Které zdroje mi teď v životě chybí?
  • Co mi brání ve zdrojování sebe sama?
  • Každá má své jedinečné zdroje, o kterých je lepší vědět než je nechat bez povšimnutí...

Srdečně zvu na setkání v kruhu, jehož kořeny sahají do dávné minulosti, ale jehož moudrost a léčivá síla neztrácí na aktuálnosti. Kruh postavený na principech poradního kruhu dává pocit bezpečí a v bezpečném prostoru je možné se uvolnit, vydechnout (nebo naopak nadechnout) a zavnímat sebe sama i ostatní ženy způsobem, který není běžně možný. V kruhu je možné být pravdivá i zranitelná. Kruh přináší blízkost a sounáležitost. Kruh umožňuje zpomalit a naslouchat srdcem. Sdílením jedinečných příběhů našeho života se můžeme vzájemně inspirovat a nebýt na to, co nám život přináší, sama. V kruhu je každý hlas stejně důležitý, ale stejně tak je možné v kruhu mlčet.

Kruh rozvíjí soucítění a tím kultivuje naše lidství. Usednutím do kruhu rozvíjíme komunikační dovednosti, které můžeme zdokonalovat v každém našem vztahu. Vede to k většímu porozumění i respektu k ostatním lidem a k sobě samé.

Lucie Vostatková

Jsem žena svého muže, máma 2 divokých kluků Ondřeje a Tobiáše, kteří jsou mými velkými učiteli. Dopřávám jim svobodné domácí vzdělávání a kvalitní stravu z naší přírodní zahrady s příměsí divokých bylin Kokořínska, kde žijeme. Mojí vášní je žití a bytí v souladu s přírodou, kruhová komunikace, všímavost a byliny. Jsem facilitátor kruhové komunikace.

Kruh má velikou moudrost a jeho léčivá síla mě fascinuje a proměňuje život mé rodiny. Pokud bys ráda zjistila, co se v kruhu děje, jaké je bytí v něm, láká Tě to, pak se těším na setkání. Každý kruh tvoříme společně.

Cena: 350,-

Přihlásit se...

zdravá snídaně
provozovatel
SPARRING SHOPS, s.r.o.
José Martího 269, 162 00 Praha 6
IČ: 09417427
DIČ: CZ09417427
  • FB
  • FB
  • FB
Zodpovědná výuka, Zodpovědný Hub © 2024
vytvořil Zbyněk Svoboda