SHOWROOM

Zodpovědná výuka je obchod, jenž nabízí řešení učitelům a rodičům, kteří chtějí čas s dětmi využít smysluplně a radostně. Nabízí výukové hry a materiály pro děti prvního stupně ZŠ. V showroomu si můžete vyzvednou hry z našeho eshopu www.zodpovednavyuka.cz

Kdo si hraje, učí se. To je hlavní myšlenka našeho projektu.

U malých školkových dětí respektujeme fakt, že se učí nápodobou a hrou. Ale co škola? Ve škole se stává, že se hra vytratí a začne povinnost a dril. A to, pokud je načasováno na nezralou dětskou hlavu, tak může mít spíše negativní výsledky. „Nejde mi to, neumím to, nemám na to hlavu.“ Pokud je látka příliš těžká. ... Když dítě zažívá úspěch, je to pro něj motor jít kupředu, chtít poznávat nové věci a hloubat nad nimi. Učení ho baví. A díky tomu roste.

V zodpovědné výuce si můžete vybírat. A můžete cílit právě na oblasti, které jsou pro děti výzvou, ale zároveň při jejich řešení zažijí úspěch. Při tvorbě je kladen důraz buď na pozitivní emoce při hře v případě skupinových her. U materiálů pro individuální práci je kladen důraz na osobní zodpovědnost za své vzdělání. Kartičky ma Všichni víme, že silný zážitek setrvává v naší paměti daleko snadněji než něco, co je nuda a o ničem.

Každé dítě má právo na to zažívat při učení úspěch. Hry a materiály od zodpovědné výuky mohou být pomocnou rukou, kterou můžete pro tuto příležitost využít.

Přijďte si popovídat a poradit se

provozovatel
SPARRING SHOPS, s.r.o.
José Martího 269, 162 00 Praha 6
IČ: 09417427
DIČ: CZ09417427
  • FB
  • FB
  • FB
Zodpovědná výuka, Zodpovědný Hub © 2024
vytvořil Zbyněk Svoboda