ZODPOVĚDNÝ HUB

Zkoušet nové věci, poznávat nové tváře, rozšiřovat své vědomosti – místo pro neomezenou kreativitu – to je Zodpovědný Hub. Koncept je jednoduchý – kdokoli může kohokoli naučit cokoli. Bez ohledu na dosažené vzdělání, věk nebo profesi.

Máš nadšení a zkušenosti s něčím, co by ostatní třeba také rádi uměli nebo znali? Nepochybuj o tom. Máš. Každý jdeme životem a sbíráme si to, co se před námi na cestě zrovna objeví a ladí s námi. To je naše jedinečné know how, které jiní mohou ocenit.

Lenka miluje rozhovory, které jdou do hloubky a poskytují prostor zamyslet se nad věcmi, nad kterými člověk nemá moc času v běhu všedních dní přemýšlet. Baví ji poslouchat lidské příběhy a nechat se jimi inspirovat. Skrze smysluplné rozhovory posouvá i ostatní.

Lucka je tělem i duší nejčastěji u svých bylin. Příroda ji uchvátila natolik, že svou celoživotní lásku (bylinky) s velkým entusiasmem předává dál.

Petra miluje souvislosti, tradiční čínská medicína je její doména. Žije předáváním zkušeností o celostní výživě.

Bělu už dávno uchvátila Montessori pedagogika a to natolik, že založila školku a školu. O montessori principech a přístupu ráda povídá a ukazuje konkrétní způsoby využití v běžném životě.

Renata je blázen do facebookové reklamy a zajímá ji zdravé vaření. Často ale ztrácí energii, když jde právě o vaření. Už s tím chce pohnout. Jistě ji zaujme seminář Petry.

Pepa miluje čaje, může o nich vykládat hodiny. A ty jeho čajové rituály. Ach. Rád se baví s lidmi do hloubky a ne jen o běžných provozních věcech. Určitě navštíví seminář smysluplné rozhovory.

Monika má malé děti a klasický systém školství, který se nabízí, ji nevyhovuje. Hledá alternativy. A tak s radostí zavítá na Běly seminář.

Pokud tedy máte chuť, tak můžete ostatní obohatit o to, co umíte dobře zrovna vy.

Zodpovědný Hub k tomu nabízí otevřený prostor.

Pusttě do světa svou fantazii, roztáhněte křídla kreativity a leťte.

provozovatel
SPARRING SHOPS, s.r.o.
José Martího 269, 162 00 Praha 6
IČ: 09417427
DIČ: CZ09417427
  • FB
  • FB
  • FB
Zodpovědná výuka, Zodpovědný Hub © 2024
vytvořil Zbyněk Svoboda