Energetický bylinkový šperk - tvoření a meditace

Termín konání: 19. 6. 2023 17:30 - 19:30

  • Pojď si užít společné tvoření. Načerpat novou energii a inspiraci z přírody!
  • Předám Ti své zkušenosti s energetickými dary přírody a poselstvím bylin pro pohodu a stabilitu v našich životech.
  • Vytvoříš si osobní šperk či amulet z bylin a minerálů, které Tě osloví.
  • Na závěr zharmonizujeme mysl i tělo při bylinkové meditaci.

Běžně používáme bylinky pro jejich léčivé vlastnosti – uděláme si čaj, použijeme tinkturu či macerát a uleví se nám na těle. Co když ale bylinky, rostliny, stromy a celá příroda umí uzdravit i naši duši? I my jsme tvořeni vesmírnou energií a vše okolo nás ovlivňuje.

Příroda nám nabízí neustálou podporu, útěchu i studnici pozitivní energie, kterou potřebujeme nejen v době krizí, ale pro šťastný a svobodný život každý den.

Věděli jste, že je vědecky dokázáno, že pobyt v lese snižuje hladiny stresových hormonů, působí proti depresi, posiluje imunitní systém či zvyšuje kvalitu spánku?

Co zažijete při společném bylinkovém tvoření a meditaci?

Setkáte se s bylinkami nejen z hlediska léčivých účinků, ale dozvíte se také o jejich energetickém využití a vlastnostech. Získáte další tipy, jak načerpat energii a harmonii pro svůj každodenní život z přírodních zdrojů, které jsou všude kolem nás a zcela zdarma! Dotkneme se např. moudrosti stromů, lesní lázně i jednoduché, ale o to účinnější metody harmonizace emocí pomocí Bachových květových esencí.

Poté probudíme naši kreativitu při tvoření osobního bylinkového šperku. K dispozici Vám budou skleněné baňky i amulety, do kterých dle Vašeho naladění i získaných informací poskládáte jedinečnou kombinaci bylin a minerálů k Vaší energetické podpoře. Pracovat budeme s pestrou paletou barev různých druhů bylin i minerálů vše přírodního původu. Většinu rostlinek jsem nasbírala na Kokořínsku.

Na závěr už se jen ponoříme do meditace (vizualizace) spojení s Matkou Zemí a setkání se „svou“ bylinou. Věřím, že budete odcházet svěží, radostní a plní energie!

Těším se na Vás.

Kristýna Frelichová

Cena semináře: 490,- (včetně materiálu na tvoření)

Přihlásit se na seminář

spokojená rodina vstupuje do západu slunce, no kýč...
provozovatel
SPARRING SHOPS, s.r.o.
José Martího 269, 162 00 Praha 6
IČ: 09417427
DIČ: CZ09417427
  • FB
  • FB
  • FB
Zodpovědná výuka, Zodpovědný Hub © 2024
vytvořil Zbyněk Svoboda