Cykličnost ženy a ženská bylinná napářka

Termín konání: 23.5. 2023 17:30-20:00

Pojďte se potkat v kruhu s ostatními ženami a sama se sebou. Každá z nás je jedinečná, přesto máme mnoho společného.

Menstruační cyklus je to, co máme všechny a je krásné svůj cyklus znát a užít si jeho potenciál. Když zjistíte, že každá z jeho 4 fází skrývá určité schopnosti a dary ale i výzvy, usnadní vám to život.

Také ženy, těhotné, kojící, v klimakteriu či po operativním zásahu mají své cykly a mohou s nimi pracovat a naučit se rozeznat jednotlivé fáze. Stručné shrnutí fází našeho měsíčního cyklu bude tento večer především podkladem pro to, abyste věděly, kdy a proč můžete použít metodu vaginálního napařování.

Bylinná napářka je krásný voňavý rituál, který si může téměř každá z nás dopřát a opečovat nejen své tělo, ale i smysly a duši. Napářka je mocná metoda s léčebným i preventivním potenciálem. Přijďte a získáte podrobné informace o praktickém provedení a spoustu teorie (pro motivaci a chuť jít do toho).

Získáte informace o zdravotních přínosech, kontraindikacích, typech napařování, vhodných bylinách i o napařování ve specifických chvílích v životě žen - těhotenství, porod, šestinedělí.

Cílem je, abyste odcházely s pocitem, že víte, jak na to a abyste to chtěly zkusit. Jako podporu a motivaci k vaší (možná první) napářce si každá z vás odnese voňavou čerstvě připravenou směs bylin z čisté přírody, od Lucie, z lůna Kokořínska :)

Těším se na společné setkání.

Lucie

Cena semináře: 490,- (součástí je směs bylin na jednu léčivou proceduru)

Přihlásit se na seminář

spokojená rodina vstupuje do západu slunce, no kýč...
provozovatel
SPARRING SHOPS, s.r.o.
José Martího 269, 162 00 Praha 6
IČ: 09417427
DIČ: CZ09417427
  • FB
  • FB
  • FB
Zodpovědná výuka, Zodpovědný Hub © 2023
vytvořil Zbyněk Svoboda