Cesta k opravdové intimitě

Termín konání: 20. 6. 2023 17:30 - 20:00

  • Co všechno ovlivňuje sexualitu / intimitu
  • Co všechno vstupuje do prožívání sexuality
  • Co potřebuje duše a co tělo, aby byla sexualita lepší
  • Jaký má na sexualitě podíl vztah k sobě i k druhému
  • Co si zvědomit, aby se sexualita vylepšila
  • Jak se přiblížit své vysněné sexualitě

Lze prožívat sexualitu tak, že je člověk vystřelen do vesmíru a tam si setrvá dobu, jaká mu vyhovuje? Tak, že může mít orgasmů, kolik jen chce a přitom být nabitý energií? Jde. Pokud to tak máte rovnou, gratuluji Vám. Já jsem se k tomu musela léty propracovat. A chci vám říct, s čím vším to souvisí a jak na to.

Sexuální prožívání nezávisí jenom na šikovnosti partnera. Naopak, je to ta méně důležitá část. Je spousta věcí, které můžeme udělat sami, abychom své prožívání vylepšili, pokud nám stávající stav připadá neuspokojivý.

Sexuální energie není nic špatného nebo zapovězeného. Sexuální energie je ta nejmocnější energie na světě. Je tvořivá tak moc, že dokáže vyrobit nového člověka. Když je v pořádku sexuální energie, je život barevnější, tvořivější, nestagnuje, plyne.

Přijďte zjistit tipy na vylepšení sexuálního života a prožívání sexu. Zjistila jsem, že věci, které zdánlivě se sexem nesouvisí, se do sexuality stejně přenáší. Ať už se dějí v posteli nebo úplně mimo ni. A že každá drobnost, kterou změním ve svém životě může mít svůj odraz právě i v prožívání vlastní sexuality.

Byť je seminář o sexu, nebudeme žádným způsobem používat nahotu.

Jedná se o přehledový seminář, na který bude volně navazovat řada workshopů, kde budeme pracovat s jednotlivými tématy.

Těším se na Vás.

Petra Viola Janoušková

Od dětství mě provází zájem o lidské tělo a od první mateřské (to už je 15 let) i o lidskou duši. Zabývám se skupinově vztahy (vztahy s dětmi, výchovou), ale i právě vztahem k sobě, sexualitě, partnerské komunikaci, apod. Individuálně se zabývám konzultacemi na tato témata a prací s tělem prostřednictvím terapeutických masáží, mapování, a dalších praktik. Píšu texty a knížky ke všemu tomu, co mě zajímá.

Cena semináře: 390,-

Přihlásit se na seminář

spokojená rodina vstupuje do západu slunce, no kýč...
provozovatel
SPARRING SHOPS, s.r.o.
José Martího 269, 162 00 Praha 6
IČ: 09417427
DIČ: CZ09417427
  • FB
  • FB
  • FB
Zodpovědná výuka, Zodpovědný Hub © 2024
vytvořil Zbyněk Svoboda