Bachovy esence - lékárnička (nejen) pro psychiku

Termín konání: 21. 11. 2023 (17:30 – 19:30)

Co jsou Bachovy esence a jak nám mohou pomoci?

Přijď se seznámit s jednoduchou ale velmi účinnou přírodní metodou pro harmonizaci našich emocí a pocitů, která již 80 let pomáhá lidem po celém světě! Na závěr si můžeš zkusit lahvičku esencí namíchat

Přijďte se seznámit s jednoduchou přírodní metodou pro psychickou pohodu - Bachovými esencemi!

Představím Vám 38 esencí z volně rostoucích rostlin i stromů, které dokážou harmonizovat naše emoce i Krizovou esenci pro první pomoc v náročných situacích.

Prezentaci doprovodí praktické příklady a možnost namíchat si svou lahvičku Bachovek.

Bachovy esence objevil v 30. letech 20. století britský lékař Edward Bach. Filosofie Dr. Bacha vycházela z myšlenky, že nemoc je důsledkem nerovnováhy v člověku samotném a že důležité je léčit příčinu nemoci, tj. duševní potíže pacienta. Rozhodl se poznávat souvislosti mezi náladou člověka a jeho nemocí, mezi disharmonií v duši a projevem této disharmonie na těle v podobě nemoci. Po mnoha letech výzkumů, kdy usiloval o jednoduchý systém samoléčby, přišel s uceleným přehledem 38 přírodních esencí z volně rostoucích rostlin i stromů. Každá z nich dokáže harmonizovat určitý druh negativních emocí, či stavů způsobujících celkovou nerovnováhu energetického systému člověka.

Přírodní způsob léčení pomocí Bachových esencí se rychle rozšířil po celém světě. V naší uspěchané době, kdy na trhu chybí léky nebo mají řadu negativních vedlejších účinků, ordinace psychologů i psychiatrů praskají ve švech, stává se odkaz Dr. Bacha velmi aktuálním. Bachovky jsou účinnou a zároveň jednoduchou alternativou pro řešení našich psychických potažmo i fyzických problémů. Přesto však nejsou pro každého. Pokud hledáte červenou pilulku, která rychle a bezbolestně vyřeší všechna Vaše trápení, pravděpodobně ani tady neuspějete. Bachovy esence otevírají dveře do naší duše, odkrývají jiné úhly pohledu na problém, který právě řešíme a jsou nám průvodci na cestě ke změně nefunkčních návyků či vzorců. Předpokladem pro účinnost je tedy naše touha situaci vyřešit, něco změnit, vrátit se zpět do rovnováhy. Výhodou je, že Bachovky mohou ovlivnit naši situaci pouze pozitivně, nemají žádné vedlejší účinky a mohou je užívat bez obav i děti, těhotné ženy a miminka, dokonce i domácí zvířata. Jejich užívání nijak neovlivňuje účinnost chemických léků, je to léčba založená na energetickém působení rostlin.

Na workshopu Vás seznámím se základními pravidly užívání Bachových esencí a představím Vám jejich rozdělení do skupin dle symptomů, na které působí. U vybraných esencí projdeme i praktické příklady použití, abyste pochopili jejich energetický potenciál. Nejedná se však o kurz (esence si stihneme pouze jednoduše představit)! Dám Vám tipy pro další studium, pokud Vás téma zaujme. Mohu odpovědět i na jednoduché dotazy k namíchání esencí (pro složitější bude možné dohodnout konzultaci). Kdo bude chtít, může si v závěru zkusit namíchat svou vlastní lahvičku.

Cena workshopu je 390 Kč (zahrnuje lahvičku esencí)

Kristýna Frelichová

Přihlásit se...

zdravá snídaně
provozovatel
SPARRING SHOPS, s.r.o.
José Martího 269, 162 00 Praha 6
IČ: 09417427
DIČ: CZ09417427
  • FB
  • FB
  • FB
Zodpovědná výuka, Zodpovědný Hub © 2024
vytvořil Zbyněk Svoboda